Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Nuk duan t'ia dinë për Coronavirus, shikoni ç'bëhet në plazhet e Anglisë (FOTO)

Duket se në Angli nuk duan t?ja dinë për Coronavirus, teksa pamjet që vijnë sot nga Mbretëria e Bashkuar janë të llahtarshme.

Mijëra persona kanë mësyrë në plazhet e Anglisë duke harruar këshillat e ruajtjes nga Covid-19, pasi temperaturat shënuan ditën e dytë më të nxehtë të vitit.

Forcat policore në mënyrë të dëshpëruar urdhëruan njerëzit për të qëndruar larg njëri-tjetrit apo për ta menduar dy herë këtë që po bënin, por pa rezultat.

Sipas autoriteteve të zonës së Bournemouth, kaosi erdhi pasi një grumbull i madh njerëzish u sulën drejt së njëjtës zonë, dhe nuk preferonin të shpërndaheshin.

Në terren kanë shkuar më shumë patrulla policie për t?i bindur turmat e njerëzve që refuzojnë të kthehen në shtëpi.

[gallery size="full" ids="1084863,1084864,1084865,1084866,1084867,1084868,1084869,1084870"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore