Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Më e shtrenjta në histori, ja super dhurata që e ka vetëm Ronaldo (FOTO)

Cristiano Ronaldo është një nga disa të zgjedhurit në botë që zotëron orën më të shtrenjtë të markës ?Rolex? në histori.

Superylli i Juventusit u shfaq në ?Dubai Globe Soccer Awards? përsëri në janar me orën Master Ice Rolex GMT në dorë.

Vlera e kësaj ore mendohet të jetë rreth 371,000 funte (afro 410 mijë euro) dhe është e ndërtuar nga ari i bardhë 18 karat.

Vetëm një numër i zgjedhur i klientëve zotëron orën, e cila përshkruhet si: ?një shkrirje e përsosur e luksit ekstravagant dhe inovacionit teknologjik? nga Bob?s Watches.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1084272,1084250,1084244,1084253,1084245,1084251,1084252,1084273"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore