Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ylli i tenisit "kapet mat" në jahtin 2.6 milionë euro (FOTO)

Rafael Nadal po shijon disa ditë pushimi me gruan e tij Xisca Perello, pasi Spanja lehtësoi masat e si pasojë e koronavirusit.

Spanja po merr frymë lirisht prej koronavirusit, me vetëm 1 viktimë në 24 orët e fundit, shumë personazhe të njohura të sportit, po jo vetëm, kanë ?zbarkuar? në plazhe. Kampioni i madh i tenisit, Rafael Nadal ka nisur të lundrojë me jahtin e tij 2,6 milionë euro.

Sa bashku me bashkëshorten e tij Xisca Perello dhe një grup miqsh, tenisti 34-vjeçar zgjodhi plazhet e Ibizas për të kaluar disa momente relaksi. Ai u fotografua në jahtin e tij luksoz.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1082067,1082068,1082046,1082045,1082047,1082048,1082062,1082063,1082064,1082066"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore