Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Black Lives Matter"/ Në gjunjë para derbit, Sadio Mane shkrin rrjetin me gjestin e tij (VIDEO)

Sulmuesi i Liverpool, Sadio Mane, është bërë ditën e djeshme pjesë e një momenti humoristik.

Premier League u rikthye me derbin Everton-Liverpool, me pak raste dhe pa gola.

Pasi arbitri fërshëlleu herën e parë në fillimin e takimit, si në të gjitha ndeshjet e tjera, lojtarët u ulën në gjunjë duke u solidarizuar me ngjarjet e ndodhura në Amerikë, pas vrasjes së George Floyd nga policia.

Në momentin e vërshëllimit nga ana e gjyqtarit, të gjithë lojtarët u ulën në gjunjë, por Sadio Mane si duket priste prej shumë kohësh të luante futboll.

Sulmuesi afrikan i ?The Reds?, u nis në sprint drejt zonës kundërshtare, por e kuptoi menjëherë se duhej të kthehet mbrapsht.

https://www.youtube.com/watch?v=_w2zFSr5jc0

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore