Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

I mashtroi me ëmbëlsira dhe i futi në shtëpi, burg pedofilit që ngacmoi sekualisht 5-vjeçaren në Berat

48-vjeçari që u arrestua me akuzën e ngacmimit seksual të një fëmije 5-vjeç pak ditë më parë sot është lënë në burg pa afat. Gjyqtarja Kostika Çobanaqi pranoi kërkesën e prokurorit Tasim Puci duke lënë në burg 48-vjeçarin.

I arrestuari Sokol Kapinova e ka gënjyer me ëmbëlsira dhe kumbulla vajzën së bashku me motrën e saj 7-vjeçe, për t'i futur në shtëpinë e tij, ku edhe ka ndodhur ngacmimi seksual.

Ato po luanin në oborrin përpara pallatit, në momentin kur 48-vjeçari i mashtroi dhe më pas i ka futur në shtëpi. Në këtë moment, 7-vjeçarja ka filluar të bërtasë për ndihmë. Ngacmimi seksual ndaj 5-vjeçares ndërkohë është vërtetuar edhe nga analiza mjekësore.

Sokol Kapinova ishte fqinj me familjen e dy vajzave të mitura. Nga banorët e lagjes ai njihej gjithashtu si përdorues i rregullt i alkoolit.

I akuzuari u mbrojt nga një avokat i zgjedhur kryesisht, pasi nuk është në gjendje ekonomike.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore