Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Atalanta nuk i ndahet fitoreve edhe pas karantinës, shënon dhe Berat Gjimshiti

Futbolli italian ka rinisur normalisht me Serie A pas përfundimit të Kupës së Italisë, fillimisht me ndeshjet e së shtunës, ndërsa sot në fushën zbritën Atalanta-Sassuolo dhe pas pak Inter-Sampdoria.

Atalanta vazhdon të ruajë rrugëtimin pozitiv edhe pas pauzës së gjatë për të qenë sërish prezent në Champions League.

Në fitoren e zikaltërve 4-1 një gol është shënuar edhe nga mbrojtësi shqiptar Berat Gjimshiti i cili nisi lojën si titullar por gjeti dhe rrugën e rrjetës në minutën e 16-të.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore