Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pritet merkato e çmendur, Juve, PSG dhe Barça nisin pazaret

Paolo Dybala mund të jetë pasardhësi i Leo Mesi-t tek Barcelona. Të paktën kështu flitet në mediat e huaja, edhe pse është ende herët për të folur për merkaton.

Në Spanjë kanë filluar të flasin për një transferim ku pjesë e së cilës të bëhen tri skuadra: Juventus, Barcelona, Paris Saint Germain.

Nëse arrihet marrëveshja e argjentinasit me ekipin blaugran, atëherë Juventus do të hidhet në sulm për Neymar. Mediat e huaja shkruajnë se braziliani krahas Barcelonës, e pret edhe një telefonatë nga Zonja e Vjetër.

Shitja e Dybalës mund t?i hapë rrugë kalimit të brazilianit tek Juventus.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore