Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Kuvendi rrëzon 3 dekrete të Presidentit Meta, ja për çfarë ligjesh bëhet fjalë

Kuvendi ka rrëzur ditën e sotme 3 dekrete të Presidentit të Republikës, Ilir Meta.

Bëhet me dije se Kuvendi rrëzoi dekretin “Për ligjin e turizmit detar”. Ky dekret u hodh poshtë me 84 vota kundër dhe 17 vota pro.

Po ashtu u rrëzua dhe dekreti "Për tatimin mbi vlerën e shtuar", me 83 vota kundër 16 pro.

Dekreti i tretë ishte "Për prokurimet në fushën e mbrojtjes", me 81 kundër dhe 17 pro.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore