Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Filmi i ri/ E paimagjinueshme, James Bond bëhet baba (foto)

Kur flitet për 007-tën, të gjithë mendojnë menjëherë aventurat e rrezikshme të agjentit më të famshëm në botë, pajisjet e cuditëshme që e ndihmojnë në momentet e vështira, dhe sigurisht, vajzat bukuroshe që e rrethojnë.

Por në filmin më të fundit të sagës, James Bond duket është shtruar e do të shfaqet si një babai i përkushtuar i një vajze 5-vjeçare. Filmi, i vonuar deri në nëntor për shkak të mbylljes së kinemave prej koronavirusit, do të tregojë sesi e dashura e Bondit, doktoresha Madeleine Swann e interpretuar nga Lea Seydoux, ka sjellë në jetë një vajzë.

Ajo, nga sa thuhet në mediat e huaja, do të quhet Mathilde, e do të interpretohet nga 5 vjecarja Lisa-Dorah Sonne. Burime të brendshme nga produksioni konfirmuan për Mail on Sunday se Bond do të bëhet baba, dhe se ishte vetë Daniel ai që këmbënguli ta bënte sa më të vecantë këtë film, I cili do të jetë dhe më I shtrenjti film Bond I realizuar ndoënjëherë, me një buxhet prej £200million paundë.

We weren't expecting THAT, Mr Bond! 007 has a five-year-old ...

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore