Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

20 rastet shokuese kur njerëzit janë kapur duke bërë gjëra të tmerrshme në publik (FOTOT)

Kur dalim nga muret e shtëpisë, vështirë të flasim më për jetë private. Rruget e qyteteve kryesore janë të mbushura me kamera dhe çdo gjë i përket një skene "big brother".

Më poshtë do shihni disa fotografi qesharake të njerëzve që janë kapur mat duke bërë gjëra të çuditshme në publik:

[gallery ids="1067319,1067317,1067329,1067325,1067324,1067335,1067334,1067333,1067332,1067331,1067330,1067328,1067327,1067326,1067323,1067322,1067321,1067320,1067318"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore