Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Publikohen pamjet/ Mike Tyson u përqafua me Tupac vetëm pak orë para vdekjes së tij (Video)

 

7 shtatori i vitit 1996, ishte një natë kur Mike Tyson korri një fitore të madhe ndaj Bruce Seldon, gjersa e pa kundërshtarin e tij në raundin e parë.

Sidoqoftë, kjo natë fatkeqe nuk do të kujtohet kurrë për performancën mbizotëruese të Tyson.

Pas dominimit të meçit të Tyson ndaj Seldon, legjenda e boksit më pas u takua me Tupac Shakur në dhomat e zhveshjes.

Fatkeqësisht, kjo ishte nata që Tupac u qëllua fatalisht dhe më vonë vdiq në spital.

https://youtu.be/MLKu_FtCumU

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore