Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Kush janë dy vajzat me biçikletë që “çmendën” njerëzit në rrugë (FOTO)

Yjet e “Love island” Elma Pazar dhe Georgia Steel morën gjithë vëmendjen teksa shëtisnin me biçikletë rrugëve të Londrës.

Veshur me pantallona xhins shumtë të shkurtra, bukuroshet u siguruan që të gjthë sytë të ishin mbi to.

Dhe pa asnjë dyshim, vajzat bukuroshe ia arritën më së miri.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1066346,1066348,1066347,1066349,1066350,1066351"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore