Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Dy drejtuesit e lartë të Policisë kalojnë me sukses Vetting-un (Emrat)

Dy drejtuesit e lartë në policinë e Shtetit e kanë kaluar me sukses Vetting-un. Komisioni i Jashtëm i vlerësimit ka konfirmuar në detyre, Drejtorin e Drejtorisë së Krimit Financiar në Drejtorinë e Përgjithshme të policisë, Lufti Minxhozi.

Në seancën e zhvilliar ditën e sotme, është konfirmuar edhe në detyrë edhe Drejtori i Drejtorisë rajonale të Shërbimit të Çështjeve të Brendshme të Ankesave në Tiranë, Arben Caka.

Dy drejtuesit e lartë rezultuar në pastër në 3 komponentët e rivlerësimit të Vettingut, të cilët janë pasuria, aftësia profesionale dhe pastërtia e figurës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore