Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Vajza çmend Fierin, del shëtitje vetëm me mbathje në mes të qytetit (FOTO-VIDEO)

Me rritjen e temperaturave, e pranueshme është edhe ndryshimi i garderobës, por një vajzë ka tejkaluar çdo imagjinatë.

Ajo ka dalë në rrugën e qytetit me të mbathura duke mos e vrarë mendjen për sytë e qytetarëve të tjerë.

Veshja e vajzës ka kthyer koka në rrugë dhe ka shkaktuar reagime edhe nga kalimtarët e tjerë, mirëpo nga sa duket ajo nuk e ka vrarë mendjen dhe ka vijuar me itinerarin e saj.

[gallery ids="1065983,1065984,1065985"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore