Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U dashurua me adoleshentin por ai e tradhtoi me kuzhinierin, nëna e Neymar nuk i ndahet 22-vjeçarit (FOTO)

Kapitulli i ri në romancën e nënës së Neymar Jr, Nadine Gonçalves, me të riun Tiago Ramos. Mësohet se nëna e “yllit” brazilian ka vendosur të rifillojë lidhjen me këtë 22-vjeçar, me të cilin ishte ndarë pasi mësoi se kishte pasur një marrëdhënie me kuzhinierin e sulmuesit.

Nadine Gonçalves ka zgjedhur që Tiago Ramosit t’i japë një mundësi të re dhe në Brazil nuk flitet për asgjë tjetër. Thashethemet e pajtimit kanë shpërthyer, pasi vetë protagonisti ka ndarë një imazh në rrjetet e tij sociale nga një vend shumë afër vendbanimit të nënës së Neymarit.

[gallery ids="1066172,1066181,1066174,1066177,1066175,1066173,1066176,1066179,1066178,1066180,1066182,1066184,1066185"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore