Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

SHBA digjet nga protestat, Trejsi Sejdini e djeg nga ballkoni. Ja çfarë bëri modelja (FOTOT)

Mesa duket ditëlindja e Trejsi Sejdinit nuk ka kaluar në heshtje. Pavarësisht se ndodhej në karantinë, ajo përsëri ka organizuar një festë në shtëpi me miqtë.

Modelja ka postuar foto nga festa e 20-vjetorit të saj dhe e cilëson atë si një nga ditëlindjet më të bukura. Trejsi ka kaluar momente të lumtura dhe dhe të bukura nën shoqërinë e miqëve të saj të rinj në SHBA.

 “Edhe pse ishte ditëlindje në karantinë, ishte një ndër më të mrekullueshmet, sepse isha me miq që e bënë vërtetë speciale. Faleminderit të gjithëve!”, shkruan modelja. 

Edhe pse SHBA po kalon situatë kaotike nga protestat, Trejsi po e djeg në mënyrën e saj.

[gallery ids="1066059,1060464,1066061,1066064,1059579,1066062,1066063,963251,1066060,1002938,958245"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore