Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rudina Dembacaj e Mark Frroku surprizojnë Viktorian, ja dhuratat që mori vogëlushja për 1 Qershorin (FOTO)

Sot është festa e fëmijëve, e Rudina Dembacaj, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se kishte përgatitur shumë surpriza për të bijën, Viktoria.

Aktorja dhe moderatorja e njohur ka zbuluar se i ka blerë një biçikletë rozë dhe një monopat, të cilat i ka ka vendosur në dhomë.

Në postimet në “Instagram”, vihet re se vogëlushja është shumë e lumtur nga dhuratat. Ndërkohë duket se në këtë surprise ka marrë pjesë në këtë surprizë edhe Mark Frroku.

Ish-deputeti shfaqet duke u kujdesur për Viktorian, e cila mezi pret të mësojë biçikletën.

[gallery ids="1060253,1055621,1056521,1028971,991997,1065802,1065803,1065804,1065805,970520,915091,911600,911599,911596,872974"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore