Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Pija bën të veten, shihni çfarë u ndodh këtyre të rinjve (FOTO)

Prej disa muajsh britanikët janë izoluar, ashtu si e gjitha bota. Por, ajo që mbahet mend janë festat e tyre të çmendura çdo fundjavë, ku nuk mungon alkooli dhe skenat e nxehta në mes të rrugës.

Në fotogalërinë e mëposhtme do të shihni skenat e të rinjve, kur e teprojnë me alkoolin.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="945138,945141,945137,945152,945139,945142,945144,945143,945145,945148,945149,945150,945151"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore