Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nga miliarderja Hillton te Kim Kardashian, femrat që Ronaldo ka kaluar një natë (Foto)

Cristiano Ronaldo tashmë është një njeri i përkushtuar ndaj fëmijëve të tij dhe të dashurës, Georgina Rodriguez.

Ky ndryshim i papritur i tij i ka habitur të gjithë dhe duket se meritën për këtë e ka plotësisht Georgina.

Para se të njihej me yllin, Ronaldo bënte një jetë gati të shthurur me femra plot dhe skandale të ndryshme seksuale.

34-vjeçari ka kaluar natën më shumë femra, por paparacët kanë arritur të zbulojnë vetëm disa prej tyre.

Që nga Kim Kardashian te Paris Hillton, më poshtë po u tregojmë disa nga ish-femrat e yllit portugez.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="848880,848882,848892,848884,848870,848871,848872,848878,848879,848881,848883,848885,848886,848887,848888,848889,848891,848905,848906,848907,848908,848909"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore