Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me bikini dhe duke lëpirë një…, këngëtarja shqiptare super provokuese me pozat e fundit (FOTO)

Ajo e ka kaluar karantinën në një super vilë të marrë me qira në periferi të Londrës, dhe duket se e ka shijuar në maksimum.

Është fjala për këngëtaren e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, e cila herë pas here ka postuar në rrjetet sociale imazhe nga izolimi si pasojë e Covid-19.

Së fundmi, Rita është fotografuar me bikini teksa shijon në oborr rrezet e diellit.

29-vjeçarja duket në super formë, teksa edhe konsumon një akullore.

[gallery ids="979415,979414,979413,975260,1065745,1065746,1062818,1058059,1058058,1058057,1058061,1058060,1036089,1036086,1036088,1036087"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore