Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIP-at që kanë pushtuar botën, nuk do e besoni si dukeshin para se të bëheshin të famshëm (FOTO)

Ne shpeshherë harrojmë se të famshmit janë gjithashtu njerëzi si ne. Nuk kanë lindur të famshëm, por kanë punuar shumë dhe sot janë ata që janë.

Ndërkohë falë rrjeteve sociale, “Bright Side” ka gjetur disa fotografi të vjetra të personazheve të njohur të ekranit, kur ata kanë qenë të vegjël apo adoleshentë.

Disa nuk kanë ndryshuar shumë, e të tjerë kanë ndryshuar aq shumë sa vështirë të njihen. Për më shumë shfletoni fotogalerinë:

[gallery ids="1064922,1064921,1064920,1064916,1064917,1064918,1064919,1064923,1064936,1064924,1064925,1064926,1064927,1064928,1064929,1064930,1064931,1064932,1064933,1064934,1064935"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore