Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shumë seksi me kostumin plot lule, por do ngelni pa fjalë me çmimin e veshjes së Marina Vjollcës (FOTO)

Ajo është padyshim një nga moderatoret më të bukura të ekranit shqiptar. Është fjala për Marina Vjollcën, e cila gjithmonë di se si të kthejë sytë nga vetja.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa poza mjaft të bukura në “Instagram”, ku vëmendjen e mori veshja e saj.

Moderatorja shfaqej e veshur me një kostum plot lule të “Dolce&Gabbana”.

E nëse jeni kuriozë të dini se sa i ka kushtuar kjo veshje Marina Vjollcës, ua tregojmë tani:

Sipas faqes së njohur në Instagram “What They Wearin’ pantallonat kushtojnë 595 euro ndërsa busti 845 euro.

Pra në total veshja e Marina Vjollcës mbrëmjen e djeshme ka kushtuar plot 1440 euro, pa marrë parasysh takat e saj apo bizhuteritë që ka vendosur që me siguri dhe ato kushtojnë shumë.

[gallery ids="1048933,1048936,1065140,1065141,1065142,1048935,1048934,1045367,1045369,958217,958213,958214,958211,958212,958216,958215,956320,956319,956318,943217"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore