Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Bëhuni gati! “Dilema Deal or no Deal” rinis nga e hëna në Top Channel

“Dilema Deal or no Deal”, programi me një rekord shikueshmërie në mbarë botën, rikthehet nga e hëna në ekranin e Top Channel.

Pas një pauze të detyruar nga Covid-19, ky game show, patentë e Endemol, do të sjellë për publikun shqiptar marrëveshje të ndryshme financiare, mes Bankierit dhe konkurrentëve, të cilët do të vendosen përballë fatit dhe 26 valixheve të mbushura me lekë.

Me masat e duhura në këtë kohë pandemie, Dilema do të vijë në orën 18.20 në ekranin e Top Channel, pa publikun e zjarrtë në studio, por me emocione të mëdha.

Të gjithë ata që duan të sfidojnë fatin dhe të luajnë përballë milionave, mund të aplikojnë në “top-channel.tv” sepse ndodh që një ditë e juaja e zakonshme… Të kthehet në ditën më me fat…

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore