Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Si dezinfektohen fëmijët e miliarderëve në këtë kohë pandemie (FOTO)

Për ata, kjo periudhë ka qenë mëse e zakonshme. Udhëtime me avionë privatë, festa të mëdha në shtëpitë e tyre luksoze dhe banjo dielli në pishina.

Kjo ka qenë karantina e fëmijëve të miliarderëve, të cilët kanë postuar foto dhe video të shumta në rrjetet sociale.

Nga foot duket qartë se e gjithë kjo për ta është vetëm një lojë dhe kanë vijuar jetën pa u shqetësuar shumë për rrezikun.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1064501,1064498,1064499,1019556,1064497,1064500,1019565,1019563,1019557,1019558,1019559,1019560,1019561,1019562,1019564,1019566"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore