Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Rafting në Osum/ Besi dhe Xhensila shkëmbejnë puthje në “Ujëvarën e Dashurisë” (FOTO)

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj kanë preferuar të përjetojnë këtë javë një eksperiencë unike dhe plot adrenalinë.

Çifti i njohur është larguar nga rutina e kryeqytetit dhe ka përzgjedhur të vizitojë perlat e natyrës shqiptare kanionet e Osumit në Skrapar. Besi dhe Xhensila kanë kryer Rafting në Osum, sportin e aventurës ku përjeton emocione të papërsëritshme dhe adrenalinë. Duke e cilësuar si një botë surreale dhe fantastike Xhensila ka ngelur e mrekulluar nga bukuria dhe madhështia e kanioneve.

Çifti ka përshkruar me varkë “kanoe” 8 ujëvarat e Osumit si dhe ka vizituar vendin me një legjendë shumë të veçantë në Skrapar “Vrimën e Nuses”.

Gjatë kësaj eksperience unike,këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku kanë shkëmbyer edhe puthje të zjarrta poshtë “Ujëvarës së Dashurisë”.

[gallery ids="1064606,1064605,1064604,1064603"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore