Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Pasi Ardi Veliu doli blof, nëna e djalit të dhunuar nxjerr pamjet ku…(FOTO)

Ditën e sotme, Zaida Çobo, nëna e djalit që u dhunua disa javë më parë nga efektivët e policisë së Tiranës, ka bërë disa postime në Instagram. Ajo falenderon mediat për mbështjen që I kanë dhënë në këtë situatë të vështirë.

Një ditë më parë ajo u sulmua publikisht edhe nga kryepolici Ardi Veliu, i cili e fyeu duke i publikuar disa pamje me armë në dorë, të cilat ajo i kishte xhiruar gjatë një filmi.

Zaida Çobo u shpreh se do të depozitonte një padi në prokurori për drejtorin e Përgjithshëm të Policisë.

“Unë jam duke e ndjekur këtë çështje. Është bërë një kërkim mbi jetën time. Ndjehem e kërcënuar. Efektivi i SHÇBA-së më tha që ka mbrojtjen tonë, dhe nuk ndjehem më. Djali im vazhdon me psikolog, e ka marrë për t’u stërvitur Juventusi. Nëse është hapur Prokuroria do shkoj që tani për të bërë padi. Është lajm banal ajo që ka nxjerrë ai”, tha ajo.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1064360,1064364,1063879,1064363,1064359,1064362,1064361,1064358,1063878,1063877,1063875"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore