Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Në vaskë pa asgjë veshur, momentet e çmendura nga ditëlindja e Trejsi Sejdinit (Dalin FOTOT)

Ish-Miss Universe Trejsi Sejdini ka festuar ditën e sotme 20-vjetorin e linjdes së saj. Përmes rrjeteve sociale, Sejdini ka treguar edhe dhuratën që i ka bërë vetes, me rastin e ditëlindjes.

Në foto, Trejsi shihet e zhytur në një vaskë dhe e zhveshur nudo.Ish-Missi ka preferuar që të mbulojë me disa gjethe vetëm zonat intime dhe të lërë ndjekësit të shfrenojnë fantazinë e tyre.

“Gëzuar ditëlindjen, mbretëresha e xhunglës,”– shkruan Sejdini krahas fotove.

Trejsi njihet tashmë për pozat e saj provokuese dhe për fotot që publikon në rrjet, ku nuk lë pa ekspozuar pjesë nga trupi i saj.

[gallery ids="1064860,1060464,1064858,776400,1064859,963251,958241,1028073,1059579,1060466,1064857"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore