Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Me çadra me vete, britanikët mbushin plazhet (FOTO)

Temperaturat e larta kanë bërë që britanikët t’u drejtohen plazheve këtë fundjave. Duke mos respektuar asnjë prej rregullave të përcaktuata, ata janë dyndur për të marrë rreze dielli.

Me çadra me vete dhe pa u shqetësuar nga askush, britanikët kanë shijuar më mirë së kushdo tjetër diellin e kësaj fundjave.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1064571,1064572,1064573,1064575,1064576,1064577,1064578,1064579,1064581,1064582,1064583"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore