Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Incidentet "hot"/ Modelet që u rrëzuan në skenë dhe treguan gjithçka (FOTOT)

Disa tronditen e disa e kalojnë me sportivitet, por ashtu siç jemi mësuar t’i shohim, modelet ndodh shpesh që të përfshihen në incidente teksa ecin në pasarela.

Takat e larta, apo ecja sa me e duhur në tapetin e sfilatës bën që shpesh herë modelet të rrëzohen. Prej tyre ka edhe emra që në botën e modelingut shihen si yje, si Naomi Campbell e Bella Hadid.

Më poshtë ju ftojmë të ndiqni galerinë teksa disa modele janë në momentet më të vështira të tyre.

[gallery ids="1064702,1064708,1064714,1064715,1064703,1064706,1064705,1064707,1064709,1064710,1064711,1064712,1064713,1064716,1064704"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore