Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Çfarë po ndodh me botën? Shokon çifti, burri është shtatzënë ndërsa gruaja është babai (FOTO)

Danna Sultana ka lindur mashkull por identifikohet si femër është në pritje të një fëmije me partnerin e saj Esteban Landrau, i cili ka lindur femër por identifikohet si mashkull.

Ata janë një çift transgjinorësh nga Kolumbia të cilët janë të gatshëm të risin fëmijën e tyre si një familje normale.

Së fundmi Danna ka postuar në Instagram një foto me partnerin e saj me barkun e rrumbullakosur dhe shkruan: "Dashuria është dashuri".

Estebani është në muajin e 8 të shtatzënisë dhe kanë vendosur që fëmijën e tyre ta quajnë Ariel. Sipas mediave lokale çifti do bëhen prindër në mënyre të natyrshme sepse të dy kanë organe natyrore.

[gallery ids="1064753,1064752,1064747,1064750,1064751,1064748,1064755,1064749,1064754,1064756"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore