Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Tapë dhe pa mbathje, 22 foto të turpshme të dukeshës që do donte të mos i shihte askush

Mediat "futen" thellë në jetën e personave publike, dhe kësaj nuk i kanë shpëtuar as  Princi William dhe Kate Middelton, prindër të tre fëmijëve.

Si pjesë e familjes mbretërore jemi mësuar t'i shohim të kuruar dhe me pamje perfekte, por fotot e mëposhtme tregojnë anën ndryshe të dukeshës.

E dehur, pa të brendshme, me veshje provokuese...janë disa nga fotot që publikojnë vazhdimisht mediat britanike, të cilat dukesha do të donte të mos i shihte askush.

Shfletoni galerinë:

[gallery ids="1064108,1064092,1064105,1064088,1064095,1064087,1064107,1064089,1064090,1064096,1064091,1064093,1064102,1064094,1064100,1064097,1064106,1064104,1064098,1064099,1064101,1064103"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore