Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Ronaldo shijon një ditë të nxehtë me familjen e tij, ndërsa Georgina fsheh…(FOTO)

Cristiano Ronaldo shfrytëzoi në maksimum një ditë të nxehtë në Itali, pasi së bashku me gruan dhe fëmijët e tyre kaluan një ditë me biçikleta.

35-vjeçari së fundmi është rikthyer në Torino, pasi iu dha drita jeshile për t’u kthyer në stërvitjen e skuadrës së parë në Juventus.

Ylli portugez ishte vendosur në ishullin e tij të lindjes Madeira, marrë parasysh që ai dhe familja e tij hynë në bllokim mes pandemisë së koronavirusit.

Fansat ndër tjerash kohëve të fundit kanë spekuluar se Ronaldo po bëhet baba për herë të pestë për shkak të disa postimeve të fshehta të Georginas.

Ajo publikoi një foto javën e kaluar në të cilën duket se po mbante barkun.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="944196,944202,1063456,944203,946350,987312,979987,1025136,1025135,1025140,1025139,1025138,1025137,1025142,1025141,944204,917477,917475,878618,878614,919950,1063459"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore