Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas fotove ku askush nuk e njihte, reagon ylli televiziv: Nga transplanti… (FOTO)

Pas fotove ku askush nuk e njihte, reagon ylli televiziv: Nga

 

Prej disa ditësh, ylli televiziv Khloe Kardashian, është në qendër të vëmendjes, pasi fansat e saj kanë vënë re një ndryshim në fytyrën e saj.

Në disa poza të publikuara në profilin e saj në “Instagram”, ndjekësit thuajse nuk e njohën se ishte ajo.

Shumë prej tyre e akuzuan për photoshop dhe të njëjtën gjë kanë bërë edhe në postimin e fundit të Khloe-s.

Madje dikush e ka pyetur pikërisht për faktin pse duket ndryshe në të gjitha fotot e saj.

35-vjeçarja ka vendosur s’i rrallëherë të përgjigjet, madje ka kthyer një përgjigje ironike:

“Nga transplanti i përjavshëm i fytyrës, dihet”- thotë ajo, duke pretenduar kështu se nuk bën photoshop.

Megjithatë, në rrjet vazhdojnë të qarkullojnë foto të ndryshimit të madh të Khloe-s që prej fillimeve të saj e deri më sot, ku ndërhyrjet janë mëse të dukshme.

[gallery ids="1060109,964409,964403,953658,1063856,1063857,1063861,968731,848849,526458,331394,331395"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore