Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Martesa e fundit i zgjati vetëm 12 ditë, por Pamela Anderson dëshiron edhe një tjetër: O Zot… (FOTO)

Në muajin janar të këtij viti, ajo pati martesën më të shkurtër me producentin, Jon Peters, të cilin e ka patur mik prej shumë vitesh.

E kuptuat se është fjala për Pamela Anderson, e cila së fundmi ka shprehur sërish dëshirën për një tjetër martesë.

Në një intervistë të dhënë për “New York Times”, aktorja e famshme është shprehur: “Edhe një herë tjetër, të lutem o Zot. Edhe një herë të vetme”.

Pamela duket se dëshiron edhe një mundësi të fundit jetës së saj bashkëshortore.

Ndërkohë kujtojmë martesa e saj e fundit zgjati vetëm 12 ditë. Anderson dhe Peters u ritakuan në Indi dhe patën një shkëndijë që i bëri të merrnin vendimin e papritur.

Edhe pse ka patur edhe martesa të tjera që i kanë dështuar, duket se bukuroshja bionde beson ende në dashuri dhe nuk do heqë dorë nga martesa.

[gallery ids="949955,967240,967248,939049,949953,949954,980206,980205,980204,978616,976078,976081,976080,970209,860826,844192,1063828,104597"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore