Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Dështimet spektakolare, kur gratë harrojnë se...(FOTO)

Të shkrepura fiks në momentin e duhur! Këto imazhe të sikletshme për yjet do të kujtohen gjatë si momente komike dhe jo fort të këndshme për ta.

Mirëpo, ata nuk janë shqetësuar shumë për këto incidente edhe pse kanë zbuluar gjithçka para të gjithëve.

Në fotogalerinë e mëposhtme do shihni disa nga situatat që gratë e famshme i kanë vënë në siklet.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1063700,1063696,1063702,1063703,1063698,1063699,1063697,1063704,1063705,1063706,1063701"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore