Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

18 imazhe brilante dhe mbreslënëse të rikrijuara nga fotot e vjetra familjare (FOTO)

Nganjëherë duket se koha kalon shumë shpejt dhe nuk ka asnjë mënyrë për ta ndaluar atë.

Prindërit tanë kanë shumë vite mbi shpatulla, ne jemi bërë tashmë të rritur dhe fëmijët tanë po rriten gjithashtu.

Prandaj është e bukur ideja që nganjëherë të kthehemi tek e kaluara, për të parë se sa gjëra të bukura kemi përjetuar.

“Bright Side” ka publikuar disa imazhe ku njerëzit kanë vendosur që të krijojnë të njëjtat poza që kanë bërë shumë vite më parë.

Për të kuptuar rezultatet mbreslënëse shfletoni galerinë:

 

[gallery ids="1063582,1063583,1063584,1063585,1063586,1063587,1063588,1063589,1063590,1063591,1063592,1063593,1063594,1063595,1063596,1063597,1063598,1063599"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore