Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

10 yjet e famshëm të Hollywood-it që janë martuar me njerëz të thjeshtë (FOTO)

Në Hollywood, është e zakonshme që personat e famshëm të lidhen dhe të martohen me kolegët e tyre, dhe në të vërtetë ka një shpjegim për të.

Ekspertët e marrëdhënieve besojnë se është më e lehtë për figurat publike të jenë me dikë që ndan stilin e jetës dhe besimet e tyre.

Jeta nën një qendër të vëmendjes mund të jetë e vështirë për një person të rregullt, por ekzistojnë përjashtime dhe ata me krenari i qëndrojnë testit të famës.

Më poshtë kemi sjellë një listë të yjeve të famshëm që u martuan me njerëz të zakonshëm.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1063569,1063570,1063571,1063572,1063573,1063574,1063575,1063576,1063577,1063578"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore