Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Zyrtare/ Mësoni kur rinis Premier League

Premier League do të rinisë më 17 qershor. Sot në mbrëmje, u zyrtarizua më në fund edhe data se kur do të fillojë të luhet futbolli në Angli. Qeveria ka konfirmuar datën 17 qershor si ditën kur do të rinisë një ndër kampionatet më të ndjekura në botë.

Sipas Goal.com, të 92 ndeshjet e mbetura pa luajtur do të jepen live në televizion ku disa do të keni kënaqësinë t’i ndiqni në platformën Digitalb.

Një ndër ekipet që e priste me padurim këtë lajm është Liverpool dhe tifozët e saj të cilët kanë që në vitin 1990 që nuk fitonin trofeun e ligës së parë dhe tashmë janë shumë pranë ku vendi i dytë Manchetser City është 25 pikë pas kur kanë mbetur edhe 10 takime.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore