Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Rikthehet vettingu, ish-kryetarja e Gjykatës së Lartë kalon në sitën e KPK-së në 3 qershor

Më datë 3 qershor rikthehet vettingu pas 2 muajve karantinë. Në seancën e parë pas pandemisë në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit do të jetë Shpresa Beçaj, ish-kryetare e Gjykatës së Lartë sot në Gjykatën e Apelit.

Seancat do të zhvillohen me masa sigurie dhe distancim social. Në hyrje të seancave te Pallati i Kongreseve do të ketë tunel dezinfektimi si dhe matje temperature.

Tek salla e madhe pranë Pallatit të Kongreseve do të lejohet trupi gjykues, një përfaqësues i ONM, një përkthyes dhe një anëtar i KPK-s si vëzhgues.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore