Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pa asnjë pikë makijazhi në fytyrë, ja si duket Bora Zemani “ujë e sapun” (FOTO)

Ajo është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe njihet për natyrën e saj sportive.

Është fjala për Bora Zemanin, e cila është edhe mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar në “Instagram” dy fotografi ku shfaqet pa asnjë pikë makijazhi në fytyrë.

Fotot e saj kanë marrë menjëherë me mijëra pëlqime dhe komplimente të shumta për bukurinë.

[gallery ids="918232,1024462,1024461,948269,1024460,1024458,1063156,1063157,1063158,1063159,918231,918230,886214,918234,918235,920992,546891,830033"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore