Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Miliarderi 52-vjeçar italian nxjerr fotot e rralla me të dashurën 25-vjeçare

Miliarderi italian Gianluca Vacchi së shpejt do të bëhet baba me modelen 25-vjeçare, Sharon Fonseca. 52-vjecari duket më i lumtur se kurrë dhe këtë e dëshon qartë në çdo postim të tij në rrjetin social Instagram.

Pavarësisht diferencës së madhe mes çiftit, ata po shijojnë në maksimum këtë moment të bukur në jetën e tyre.

Ata janë dëshmi se mosha nuk është aspak problem, për të pasur një marrëdhënie të lumtur.

Miliarderi ka publikuar edhe pamjet e rralla, ku shihet duke puthuar barkun e rrumbullakosur të 25-vjeçares.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1062618,1062615,1062617,1062613,1062616,1062614,1062612,1062624,1062625,1062626"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore