Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

12 gratë e famshme që kanë zbuluar më shumë se ç’duhet në mes të rrugës (FOTO)

Incidentet me veshjen janë ndër problemet që të gjithë jemi përballur. Por, kur kjo u ndodh njerëzve të famshëm, gjërat ndryshojnë.

Fotografët janë gjithmonë aty për të kapur momentin perfekt dhe për t’i turpëruar në mediat më të mëdha botërore.

Të tilla janë edhe rastet e mëposhtne, ku tregohen situatat më të sikletshme të yjeve, ku ato kanë zbuluar më shumë se ç’duhet.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1062880,1062874,1062879,1062867,1062877,1062878,1062869,1062875,1062873,1062872,1062871,1062870"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore