Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ronaldo i habit të gjithë, zbulon për herë të parë...(FOTO)

Cristiano Ronaldo është personazhi më i ndjekur në Instagram, ku numëron mbi 220 milionë ndjekës.

Dhe krahas reklamave që i bën në këtë rrjet social, nga të cilat fiton miliona superylli i Juventusit publikon edhe imazhe nga karriera e tij futbollistike dhe nga përditshmëria që marrin pëlqime të shumta.

Në sezonin e ri, CR7 spikati edhe me modelin e ri të flokëve që njihet si ‘modeli i samurajit’, ndërsa kohë pas kohe ka ardhur në forma të ndryshme.

Një model të ri, 35-vjeçari e ka prezantuar edhe gjatë të martës, ndërkohë që i ka pyetur fansat nëse e pëlqejnë këtë stil flokësh.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1044557,987315,1061772,1059057,987317,1059060,979987,1058835,1058838,1042998,1041881"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore