Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nuk ua ndajnë sytë, njihuni me vajzat më xheloze në botë (FOTOT)

Ka shumë përkufizime për xhelozinë. Disa e quajnë "dashuri" përtej kufijve dhe disa të tjerë ndjenjë negative.

Por fotot e mëposhtme të sjella nga BrightSide e definojnë më saktë këtë term.

Shfletoni galerinë.

[gallery ids="1062525,1062534,1062536,1062524,1062537,1062526,1062527,1062521,1062522,1062533,1062523,1062528,1062529,1062530,1062531,1062532,1062535"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore