Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Modelja e famshme “çmend” të gjithë, fustani transparent ia zbulon të gjitha (FOTO)

Modelja britanike, Demi Rose, është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat komentohet shumë për paraqitjet provokuese.

Së fundi, 25-vjeçarja ka pozuar e veshur me një fustan transparent, në të cilin vuri në plan të parë të pasmet dhe dukej shumë provokuese.

Fustanin me ngjyrë gri, modelja e famshme e kishte veshur pa reçipeta duke treguar shpinën, ndërsa në pjesën e poshtme me vështirësi vërehet se ka të brendshme veshur.

Me të tilla fotografi, Demi Rose ‘shpërblen’ miliona ndjekësit e saj vazhdimisht, ndërsa nuk janë të pakta kritikat për të.

[gallery ids="1058972,1058977,1058973,1058976,1062287,1060351,1060352,1058975,1058974,1031797,1034719,1058971,1029241,1023406,1022764"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore