Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Mes mijëra femrave/ Zbulohet pasuria marramendëse e Dan Bilzerian (FOTO)

Dan Bilzerian është një kapitalist, aktor dhe lojtar bixhozi amerikan që ka një vlerë neto prej 200 milionë dollarësh.

Dan u bë i famshëm ndërkombëtar falë mediave të tij të mëdha sociale që vijuan. Ai ka më shumë se 30 milion ndjekës vetëm në Instagram.

Në mediat sociale, Dan poston foto dhe video të jetës së tij luksoze, rrethuar nga mijëra femra.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="974978,974982,974980,974984,974983,974979,974981,974977,974986,974987,974988,974989,"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore