Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Karantina e ka ndryshuar, aktori i famshëm gati nuk njihet me look-un e ri (FOTO)

Aktori i famshëm dhe i dashur për publikun, Brad Pitt, gati nuk njihet me modelin e ri të flokëve.

Madje duket se 56-vjeçarI e ka lënë veten pas dore gjatë karantinës!

Fituesi i çmimit Oscar, i cili është cilësuar si një nga meshkujt më tërheqës të ekranit, tregoi look-un e ri me flokët e gjatë dhe të palyer.

“Daily Mail” ka postuar disa imazhe të tij, pasi u fotografua duke dalë në Malibu të martën.

Pitt po udhëtonte me një BMR R-1250 me mikun e tij Flea, pjesë e grupit Red Hot Chili Peppers të këngës hit Californication.

Edhe pse ne e njohim për një biond natyral, flokët e verdhë të Brad qenkan në të vërtetë të lyer, pasi në sy bie rrënja e errët e tij, e cila ka nevojë urgjente të lyhet.

I veshur casual me një bluzë, xhinse dhe atlete të bardha, Brad dukej se sapo kishte rruar mjekrën e tij të thinjur.

[gallery ids="981680,943352,943351,943347,943348,1062109,1062110,1062111,1061485,943340,913120,913113,913114,913118,913119,913112,913108,913107,913101"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore