Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

E rëndë në Shkodër/ Shkon për të peshkuar, 67-vjeçari gjendet i mbytur në liqen

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Shkodër. Sipas policisë, një 67-vjeçar është mbytur në liqenin e Shkodrës.

Nga familjarët mësohet se viktima i identifikuar si Sulejman Sylja kishte dalë për të peshkuar, por nuk ishte kthyer më.

Trupi i pajetë i 67-vjeçarit Sylja u gjet pranë liqenit të Shkodrës. Ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore