Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Të gjithë sytë te motra e Nora dhe Era Istrefit, ngjan shumë me Kim Kardashian (FOTO)

Nora dhe Era Istrefi janë dy nga motrat më të njohura të showbiz-it shqiptar. Shpeshherë ato marrin vëmendjen e të gjithëve me postimet që bëjnë në rrjetet sociale.

Por së fundmi, të gjithë sytë janë te motra e tyre, Nita. Ka qenë Era ajo që ka postuar një foto ku shfaqet së bashku me motrën e saj, e cila ngjan shumë me Kim Kardashian.

Ndryshe nga këngëtaret e njohura që janë tashmë pjesë showbizzit si shkak i profesionit të tyre, motra e tyre, Nita ka zgjedhur të mos jetë një personazh publik. Por mësohet se ajo jeton prej vitesh në Londër.

Kujtojmë që në 2014 Nita mori pjesë në videoklipin e këngës së famshme të Erës “A po don, por më pas ajo nuk u bëri asgjë publike nga jeta e saj.

[gallery ids="935584,669289,1061164,1061165,1046324,995032,988853,973907,1058956,1058954,1058953,1053303,1053304,1058957,946492,947507"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore