Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Shokuese! I riu vret të dashurën dhe del xhiro nëpër qytet me trupin e saj (FOTO)

Një 26-vjeçar në Rusi, ka vrarë të dashurën e tij 24-vjeçare, por nuk është mjaftuar me kaq, por trupin e saj të pajetë e vendosi në një karrocë dore dhe me të shëtiti nëpër qytet.

Philip Grigoryev, dyshohet se në debat e sipër ka vrarë të dashurën e tij Arina. Por i riu nuk vendosi të varroste trupin e pajetë e të dashurës, por atë e vendosi në një karrocë dore dhe shëtiti nëpër St Petersburg. Raportohet se Philip shëtiti rreth një orë me karrocë në dorë.

Më pas u ngjit në katin e 12 të një apartamenti dhe fshehu kufomën. Kalimtarët në rrugë nuk e kanë vënë re që 26-vjeçari po transportonte një trup të pajetë, sepse ai e kishte mbuluar atë. Policia u njoh me rastin nga një mik i ngushtë i Philip, ndërkohë mësohet se ai është arrestuar nga policia dhe mbi të rëndon akuza e vrasjes me dashje, shkruan Daily Mail.

[gallery ids="1061419,1061421,1061425,1061427,1061424,1061420,1061422,1061426,1061429,1061430"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore